У Львові відбувся навчальний семінар «Організація і проведення літніх християнських таборів» для катехитів і аніматорів Донецького екзархату

17 -18 червня 2017 року в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа відбувся навчальний семінар «Організація і проведення літніх християнських таборів» для катехитів і аніматорів Донецького екзархату.Семінар організувала і провела с. Єроніма Вовчак, голова Катехитичної комісії Донецького екзархату за  підтримки Катехитичної Комісії КГВА.

22 Червня 2017 читати далі

У Запоріжжі владика Степан уділив дияконські свячення: новопоставлений диякон служитиме в Донецьку

15 червня в свято Пресвятої Євхаристії владика Степан, Екзарх Донецький УГКЦ, здійснив Чин поставлення в диякони піддиякона Дмитра Дєхтярьова під час Архиєрейської Божественної Літургії в храмі Святого архистратига Михаїла в Запоріжжі.

17 Червня 2017 читати далі

Копія ікони Сніжної Божої Матері в Снігурівці – дотик неба на Сході

         Розпочався літній період численних паломництв до різноманітних святинь, яких сила-силенна на Заході країни. Та є місце на карті України, на Південному Сході, не таке численне за кількістю прочан і паломництв, але вже відоме своїми чудами.

16 Червня 2017 читати далі

Свято Трійці та Перше Причастя в Запоріжжі

У парафії Святого архистратига Михаїла на свято Зіслання Святого Духа відбулося Перше Причастя. Фоторепортаж с. Йосафати Цяпало.

08 Червня 2017 читати далі

«Приємно бачити, що так багато людей приступає до Святих Тайн. Це знак «живучості» громади…», - зі слова Блаженнішого Любомира на Донеччині (1996 рік)

Дуже мені приємно побачити, що так багато людей приступає до Святих Тайн. Це знак «живучості» громади. Тішуся, що бачу тут не тільки старші обличчя, але й також молоді лиця та дітей. Це означає, що ви така громада, яка повинна бути. 

01 Червня 2017 читати далі

«Вірні УГКЦ, розкинуті по всій Україні, мають право на те, щоби їхня Церква за них дбала», - Блаженніший Любомир

Це для нас хвилина радості, бо вірні УГКЦ - розкинуті по всій Україні. Нам дуже залежить їм послужити. Вони мають право на те, щоби їхня Церква за них дбала. 

01 Червня 2017 читати далі

Церква на Зелені свята закликає берегти дерева

Церква закликає вірян на Зелені свята прикрашати свої домівки квітами, а не гілками дерев. Про це неодноразово повідомляє Львівська архиєрпархія УГКЦ та відповідне звернення є на сайті УГКЦ.

30 Травня 2017 читати далі

У БФ «Карітас Запоріжжя» відбулася вистава Форум-театру «В одну річку двічі не ввійдеш»

27 травня в рамках проекту «Миротворчість. Шлях надії» відбулася вистава Форум-театру «В одну річку двічі не ввійдеш» за участю творчої команди «Форум-театр Запоріжжя», створеної за підтримки БФ «Карітас Запоріжжя».

30 Травня 2017 читати далі

Одарка Бордун: «Ми намагаємось щоденно змінювати світ на краще»

Про допомогу потребуючим більшість з нас згадують двічі на рік – напередодні Дня святого Миколая і перед Великоднем. Однак соціально незахищені люди, наприклад, постраждалі від воєнних дій на Сході України чи діти з кризових родин потребують комплексної підтримки, котра не обмежується гуманітарною допомогою двічі на рік. Про те, як щоденно практикує благодійність Карітас України, як організовує допомогу переселенцям з зони території воєнних дій та людям, що залишились у “сірій зоні”, розповіла Одарка Бордун, керівник відділу комунікацій і залучення ресурсів Карітасу України.

 

30 Травня 2017 читати далі

На свято Вознесіння ГНІХ в УГКЦ розпочнеться Декада місійності

25 травня на свято Вознесіння ГНІХ розпочнеться Декада місійності. Упродовж десяти днів Церква запрошує всіх вірних вирушити дорогою духовної віднови і підготуватися до урочистого святкування П’ятдесятниці, щоб подякувати Богові за великий дар Святого Духа.

 

 
25 Травня 2017 читати далі

День матері в парафії Архистратига Михаїла в Запоріжжі

21 травня в Запорізькій парафії УГКЦ Архистратига Михаїла святкували однією міцною християнською родиною День матері. 

23 Травня 2017 читати далі

У рамках проекту БФ «Карітас-Запоріжжя» «Миротворчість. Шлях надії» відбулася зустріч для батьків та дітей

18 травня в рамках проекту БФ «Карітас-Запоріжжя» «Миротворчість. Шлях надії» відбулася зустріч «Клубу дитячо-батьківського спілкування» за участю батьків та дітей футбольного клубу «ГОЛКІПЕР».

22 Травня 2017 читати далі