Глава УГКЦ у Краматорську: «Парафії УГКЦ Східної України є дорогоцінними перлинами в короні Вселенської Церкви»

Боже Слово, яке ми щойно почули, говорить про Царство Небесне, яке є скарбом, тобто чимось найціннішим із того, що людина може здобути в земному житті. Царство Небесне - це присутність між нами вже сьогодні живого Бога, від якого залежить наше теперішнє і майбутнє. Христос каже, що це дійсність, яка вже є і її не треба чекати в майбутньому. Царство Небесне вже є між нами, однак його потрібно знайти. Той, хто знаходить цей скарб, розуміє, що все інше, що він до цього часу мав, нічого не варте, порівняно з тою перлиною, якою є Царство Небесне.

15 Липня 2017 читати далі

Вірні та духовенство Донецького екзархату привітали владику Степана із річницею священичих свячень

8 липня 1984 року владика Степан був рукоположений на священика Владикою Володимиром Стернюком. Вірні і духовенство Донецького екзархату привітали владику Степана із річницею священичих свячень 8 липня у Запоріжжі.

 

13 Липня 2017 читати далі

«Ікони в храмі, мов німі свідки, представляють угодників Божих, які хоча й мовчки, але спроможні, у властивий їм спосіб, промовити до кожного людського серця», - з проповіді владики Степана

Кожного разу, як тільки нам випадає нагода увійти до майже порожнього храму, - перед богослужінням або після нього, - ми зустрічаємо там не тільки Ісуса в кивоті, а ще й ікони Христа, Богородиці, і, звісно, Святих. У ці моменти тиша в храмі й ікони, немов починають до нас промовляти. Вони, мов німі свідки, представляють нам угодників Божих, які хоча й мовчки, але спроможні, у лише їм властивий дивний спосіб, промовити до кожного людського серця. 

06 Липня 2017 читати далі

На Хортиці відбулися реколекції для душпастирів Донецького екзархату УГКЦ

27 – 30 червня на о. Хортиця, що в Запоріжжі, в приміщенні туристичного готелю відбулися реколекції для душпастирів Донецького екзархату УГКЦ. Участь в днях духовної віднови взяв також владика Степан, Екзарх Донецький УГКЦ. Реколекції провів о. Петро Ковальчук, ЧНІ.

03 Липня 2017 читати далі

Молода дівчина вперше приступила до Першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя в Запоріжжі свято (фоторепортаж)

25 червня п. Оксана Стадницька приступила до Першої Сповіді і Урочистого Святого Причастя в парафії Архистратига Михаїла в Запоріжжі (фоторепортаж)

29 Червня 2017 читати далі

У Дніпрі владика Степан уділив священичі свячення о. Івану Терентьєву

18 червня в храмі Святого Миколая Чудотворця, що в Дніпрі, владика Степан поставив в священичий сан о. Івана Терентьєва, ще одного молодого священника, який служитиме в Донецькому екзархаті УГКЦ.

27 Червня 2017 читати далі

У Львові відбувся навчальний семінар «Організація і проведення літніх християнських таборів» для катехитів і аніматорів Донецького екзархату

17 -18 червня 2017 року в приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа відбувся навчальний семінар «Організація і проведення літніх християнських таборів» для катехитів і аніматорів Донецького екзархату.Семінар організувала і провела с. Єроніма Вовчак, голова Катехитичної комісії Донецького екзархату за  підтримки Катехитичної Комісії КГВА.

22 Червня 2017 читати далі

У Запоріжжі владика Степан уділив дияконські свячення: новопоставлений диякон служитиме в Донецьку

15 червня в свято Пресвятої Євхаристії владика Степан, Екзарх Донецький УГКЦ, здійснив Чин поставлення в диякони піддиякона Дмитра Дєхтярьова під час Архиєрейської Божественної Літургії в храмі Святого архистратига Михаїла в Запоріжжі.

17 Червня 2017 читати далі

Копія ікони Сніжної Божої Матері в Снігурівці – дотик неба на Сході

         Розпочався літній період численних паломництв до різноманітних святинь, яких сила-силенна на Заході країни. Та є місце на карті України, на Південному Сході, не таке численне за кількістю прочан і паломництв, але вже відоме своїми чудами.

16 Червня 2017 читати далі

Свято Трійці та Перше Причастя в Запоріжжі

У парафії Святого архистратига Михаїла на свято Зіслання Святого Духа відбулося Перше Причастя. Фоторепортаж с. Йосафати Цяпало.

08 Червня 2017 читати далі

«Приємно бачити, що так багато людей приступає до Святих Тайн. Це знак «живучості» громади…», - зі слова Блаженнішого Любомира на Донеччині (1996 рік)

Дуже мені приємно побачити, що так багато людей приступає до Святих Тайн. Це знак «живучості» громади. Тішуся, що бачу тут не тільки старші обличчя, але й також молоді лиця та дітей. Це означає, що ви така громада, яка повинна бути. 

01 Червня 2017 читати далі

«Вірні УГКЦ, розкинуті по всій Україні, мають право на те, щоби їхня Церква за них дбала», - Блаженніший Любомир

Це для нас хвилина радості, бо вірні УГКЦ - розкинуті по всій Україні. Нам дуже залежить їм послужити. Вони мають право на те, щоби їхня Церква за них дбала. 

01 Червня 2017 читати далі