Вшанування загиблих Героїв

09 Листопада 2020

Вже протягом трьох років отець Ігор Пагулич, настоятель парафії Преображення Господнього, духовно провадить родини полеглих Героїв. Традиційно, сім’ї загиблих разом з священнослужителем приходять на цвинтар для того, щоб впорядкувати територію та помолитися за душі своїх полеглих рідних.

7 листопада 2020 року Божого провели чергову зустріч, під час якої відбулось покладення квітів на Алеї Слави, після чого отець Ігор відслужив панахиду за душі Героїв, які загинули, захищаючи суверенітет та незалежність України. У своєму слові до присутніх священник наголосив: «Молитва за упокій наших померлих є найбільшим виявом любові та пам’яті про них!»

На зустрічі був присутній Олександр Самойлович, голова ГО «Родина Героя», який висловив вдячність отцю Ігору за духовну опіку та підтримку:

«Велика подяка духовному наставнику отцю Ігору за розуміння нашого страждання і горя. Його підтримка є дуже важливою для нас, тому що вона йде від Бога».

Варто зазначити, що протягом трьох років отець Ігор, окрім регулярних молитовних зустрічей, організовує також спільні поїздки, паломництва, духовно-відпочинкові табори, також спільні заходи з вшанування пам’ятних дат, пов’язаних з подвигами воїнів з міста Кам’янського, які віддали свої життя в боротьбі за Україну.

..

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ