"Великодні забави" в Краматорському деканаті

28 Квітня 2018

         За фінансової підтримки Львівська освітня фундація 27 квітня 2018 року "Великодні забави" відбулися у Мирнограді. День розпочався з Божественноі Літургї на Парафії святих апостолів Петра і Павла разом з парохом отцем Іван Василенко. Спершу водили гаївки у Мирноградській школі-інтернат І-ІІ ступенів, де участь у забавах взяли близько 80-ти дітей. Святкову програму підготували не лише волонтери, а й діти для волонтерів!

        Другий захід відбувся на території школи №10 за участю дітей зі школи №5, яких було близько 40-ка. Опісля гаївок всі разом посадили дерево миру - декоративну яблуньку. 

      Третій захід - бібліотека – філія №1 ЦБС Відділу культури Мирноградської міської ради гула, наче вулик. Корисно та цікаво провести свій вільний час сюди прийшли учні 6-Б класу  та 7-Б класу ЗОШ №5 ім. В.Доценка.
Лекційний зал, переповнений глядачами, мов та чаша, наповнювався усмішками та гарним настроєм дітей. Усі вони з нетерпінням чекали на Великодні забави – ігри, веснянки, співи і танці.
      Талановиті студенти з міста Львів (волонтерський простір «DoBro») покликали за собою своїх вдячних шанувальників у справжню фантастичну та захопливу подорож з іграми, веселощами та перешкодами, з якими, до речі, вони уміло і з легкістю впоралися. Діти не шкодували своїх долонь, аплодуючи молодим студентам - Сепік Роману, Гнип НаталіЇ, Прокопенко Карини, Карпи Богдана, Чернявської Вікторії.
Одним словом – у п’ятницю в бібліотеці відбулося справжнє перехрестя забав: тут було чим зайнятися як для душі, так і для тіла. 
Усі разом посадили дерево миру в рамках Всеукраїнської екологічної акції «Посади дерево». 
   А також завітали до ЗОШ-інтернату  студенти з міста Львова - члени волонтерського простору «DoBro» та настоятель УГКЦ отець Іван із розважальною програмою "Великодні забави". Діти разом з гостями грали, виконували гаївки, танцювали. Весела доброзичлива атмосфера та гарний настрій тривали протягом заходу. Вихованці щиро подякували організаторам свята і побажали їм успіхів, творчого натхнення та здійснення бажань.

У м. Покровськ  провели Великодні забави у шпиталі 66.

Велика подяка освітньому простору «DoBro» та Львівській освітній фундації за фінансову підтримку та студентам зі Львова за гарно проведений час.

о. Іван Василенко