СТУДЕНТСЬКА МОЛОДЬ КИЄВА ПРОВЕЛА КУРСИ АНІМАТОРІВ У ЗАПОРІЖЖІ

09 Листопада 2017

Напевно, їдучи сюди, ніхто до кінця не знав, що їх очікує. Це був новий досвід не лише для учасників, а й для організаторів – студентської молоді Центру Академічного Душпастирства КА УГКЦ. Дівчата і хлопці виявили бажання дізнатись більше про те, що потрібно знати і вміти християнському аніматору. Для них ця тема дещо знайома, адже більшість була на літніх таборах. А тепер захотіли перейняти досвід, щоб служити іншим.

Відкритість, щирість та цікавість підлітків і молоді глибоко вразила організаторів тренінгової програми. зрештою, прагнучи надихнути учасників, київська молодь і сама отримала багато натхнення!

Зустріч відвідав владика Степан Меньок. Він благословив курси, послухав кілька лекцій, а також мав проповідь до учасників під час спільної Божественної Літургії. Владика розповів про покликання, зокрема поділився власною історію, а також роздумував про покликання сучасної молоді, вболіваючи, щоб вона використала час свого духовного формування з користю. Адже тепер є набагато більше можливостей для розвитку в духовному житті.

Перші лекції ознайомили учасників, хто такий «аніматор» і що означає бути ним, багато цікавого про життям покровителя молоді – святого Івана Боско, а з «ігрології», дізнавались про виховні аспекти ігор та поняттям великої гри. Мали  також практичні заняття – ігри, банси, велику гру, гуртки, і навіть театральну постановку, яку, в костюмах та гримі, зробили самостійно!

Це був час радості, нових знайомств, дружби та… погляду в майбутнє. Велика вдячність учасникам за те, що розпочали цю мандрівку! А також тим, хто в різних сферах подбав про реальність та звершення цієї “мрії”! Далі обов’язково буде… ????