Поблизу Слов’янська відбувся духовно-оздоровчий табір для молоді

21 Серпня 2017

 «Діти Непорочної» під таким гаслом відбувся духовно-оздоровчий табір християнської молоді Краматорського деканату. Табір пройшов в с.Щурово поблизу Слов’янська. Духовний провід над молоддю взяли редемптористи – о.Ігор Павлій та с.Тереза Водяна. До табору прибули також й аніматори із м. Кам’янець-Подільський - Оксана Чемерис та Світлана Віхоть.

Протягом семи днів діти мали нагоду не тільки відпочити і оздоровитися, а й духовно збагатитися і знайти чудових друзів серед тих, хто їх розуміє. Сестра Тереза чудово проводила катехези, поміж якими лунав спів під гітару. Банси, танці і театральні сценки на біблійні теми захопив абсолютно усіх дітей. Змагання з спорту, історії, катехетичних занять згуртували молодь яка прибула з різних куточків нашого деканату: м.Добропілля, м.Бахмут, м.Краматорськ, м.Константинівка, смт.Новодонецьке, Званівка, Роздолівка, Верхньокам’янка - сіл Бахмутського району. По родинному прийняли дітей-сиріт з будинку сімейного типу з м.Константинівка.

Особливо багато вражень діти отримали від поїздки в дендропарк та страусину ферму, які знаходяться поблизу Ямполя, Лиманського району. Молодь мали змогу власноруч погодувати страусів, ведмедів, оленів, камерунських кіз та інших мешканців зоопарку. Наступного дня діти мали екологічний день який провів о. Михайло Неїжмак.

По-особливому приємно діти вітали о. Марціна Вірковського, який привіз із Португалії статую Фатімської Богородиці, яку отець віз на передову захисникам нашої країни. Перед Пречистою діти помолилися молебень та просили єдине –МИРУ для усіх. З отцем Марціном були також отець Віктор Вонцович та отець Віталій Котик (теж редемпторист).

Багато уваги провідники табору приділили розвитку творчих здібностей. Проводилися караоке, концерти, танцювальні вечори, майстер класи. Дуже цікаво була поставлена вистава зі Святого Письма про життя Ісуса Христа. В якій взяли участь всі мешканці табору і діти, і дорослі.

Дуже швидко проминув час таборування, діти отримали велике задоволення від проведеного із користю часом. Наприкінці молодь не хотіла їхати додому і висловлювали бажання продовжити відпочинок у таборі. Сподіваємося що наступного року буде можливість провести такий відпочинок ще краще із ще більшою кількістю дітей Краматорського Деканату.

Дякуємо Молодіжній Комісії Донецького Екзархату за надання коштів для оздоровлення дітей в таборі. Щиро вдячні о.Ігорю Павлію, с.Терезі Водяні, аніматорам Оксані Чемерис та Світлані Віхоть, п.Вікторії Попадюк.

о. Стефан Попадюк

директор табору,

відповідальний за молодь Краматорського деканату