У Дніпрі владика Степан уділив священичі свячення о. Івану Терентьєву

27 Червня 2017

18 червня в храмі Святого Миколая Чудотворця, що в Дніпрі, владика Степан поставив в священичий сан о. Івана Терентьєва, ще одного молодого священника, який служитиме в Донецькому екзархаті УГКЦ.

Свою дияконську службу о. Іван провадив в Лисичанську на парафії Покрови Пресвятої Богородиці, там він й продовжить своє вже священниче служіння.

До слова, о. Іван - уродженець м. Донецька, змалку прислуговував в катедральному храмі Покрови Пресвятої Богородиці в Донецьку. Своїм духовним батьком о. Іван називає о. Василя Пантелюка, а також владику Степана. Саме о. Василь своїм прикладом і служінням заохотив о. Івана, тоді ще маленького хлопчика, обрати шлях служіння Богові. Спочатку Іван почав прислуговувати у вівтарі, носити свічку. А потім, одного дня, рішуче звернувся до о. Василя з питанням: «Отче, я хочу бути таким, як ви! Що для цього потрібно?». Ось так розпочався його шлях до священства.

Отець Іван з приємним трепетом згадує, як почав розпалювати і подавати кадило, і як потім йому доручили тримати жезл владики Степана під час Архиєрейської Божественної Літургії. Тоді ще хтось сказав йому, що це – велика честь і знак, і що, напевно, він буде священиком. А потім, уже під батьківським проводом саме владики Степана, Іван духовно зростав, вступив і успішно закінчив Бучацький колегіум ім. Св. Йосафата, а потім Львівську Духовну Семінарію Святого Духа. Після закінчення семінарії майбутній священик одружився, згодом був рукоположений в дияконський сан. І ось в неділю, 18 червня, збулося те, до чого його покликав Господь і до чого він готувався усе своє життя – він став священиком.

На богослужіння прибули парафіяни храму Святого Миколая й численні гості, рідні, близькі і друзі о. Івана, представники парафіяльної громади з м. Лисичанськ, де тепер служить о. Іван. Варто зазначити, що на Літургії були присутні давні друзі о. Івана з Італії, з м. Таранто: римо-католицький священик о. Луїджі Ларіцца та подружжя Кармен і Ніколи, з якими о. Іван знайомий і дружить ще з дитинства.

Після Літургії зі словом привітання і батьківської настанови виступив владика Степан, з привітаннями і побажаннями до нововисвяченого священика зверталися рідні, близькі, гості. Насамкінець новоієрей Іван, сказавши слово подяки і радості, уділив усім своє перше священниче благословення і роздав пам’ятні образки.

Подія висвячення, на думку багатьох, відбулася дуже гарно, зворушливо і благодатно. Парафіяни і гості виходили з храму повні радості та благодаті Божої.

 

Повідомили парафіяни храму Святого Миколая Чудотворця в м. Дніпро

Світлина від Ivan Terentiev.

 

 

Світлина від Ivan Terentiev.

Світлина від Ivan Terentiev.

Світлина від Ivan Terentiev.

Світлина від Ivan Terentiev.

Світлина від Ivan Terentiev.

Світлина від Ivan Terentiev.