Вірні Донецького екзархату УГКЦ здійснили паломництво святинями України

19 Жовтня 2021

13 – 18 жовтня 2021 року Божого відбулось паломництво вірян Донецького екзархату УГКЦ святинями України.

 

В мандрівці взяло участь 35 осіб із Запорізького, Дніпровського, Донецького та Краматорського деканатів Донецького екзархату. Організували паломництво отець Роман Вовк, настоятель парафії Матері Божої Неустанної Помочі в місті Запоріжжі, пані Зіта Воробйова, голова катехитичної комісії екзархату, та катехитка пані Тетяна Походощук.

 

Протягом подорожі прочани побували в Марійському духовному центрі «Зарваниця», на Ясній Горі в Гошеві, познайомилися з духовними та історичними пам’ятками Жовкви, відвідали Крехівський монастир, пройшлися вулицями історичного міста Львова. Вірні також відкрили для себе монастир отців-василіян у Брюховичах та взяли участь у Божественній Літургії в  Святоуспенській Унівській Лаврі, після чого вирушили у Глиняни, щоб вшанувати Животворящий Хрест.

 

Учасники та учасниці паломництва відзначили, що за час поїдки духовно збагатилися, глибше відчули присутність Господа та Матері Божої в своєму особистому житті та мали змогу торкнутися серцем чудотворних образів, а також понести світло Божої любові у свої родини.

 


 

 Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ