Святкування храмового свята в Кам'янському

05 Липня 2021

Парафія Матері Божої Неустанної Помочі в місті Кам’янському відзначила першу річницю освячення парафіяльного храму.

Молитовне святкування на парафії розпочалось у суботу, 3-го липня 2021 року Божого, Великою вечірню з Литією, яку відслужив адміністратор парафії отець Михайло Неїжмак. Відтак сам день свята розпочався Утренею, після якої розпочалась Божественна Літургія, на яку прибули отець Іван Талайло та диякон Станіслав Старинський із Кривого Рогу.

Очолив святкову Літургію отець Іван Талайло, який звернувся до вірних з духовним словом. Зокрема отець наголосив:  «Богородиця завжди допомагає, якщо у неї просити, а чисельна присутність вірних говорить лише про те, що ви справді заносите свої прохання до Матері Божої. Бажаю усім наповнюватися силою та свідчити про Бога своїм прикладом, якого так потребує сучасна людина!»

Наприкінці Божественної Літургії отець Михайло, настоятель парафії, звернувся до священників та парафіян, зокрема і до представників сусідньої парафії Преображення Господнього, з подякою за спільну молитву, а також висловив вдячність усім, хто долучився до будови храму та розвитку парафії, вручивши подячні парафіяльні грамоти. Окремою подякою за сумлінну та жертовну працю були відзначені парафіяни храму.

Ще одною радісною подією в цей день стало те, що дві парафіянки приступили до першої сповіді та урочисто прийняти Тіло і Кров Господню у Святому Причасті.

Святкування храмового свята Матері Божої Неустанної Помочі завершилось дзвінким многоліттям, мируванням та освяченням води.

..

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ