«Канікули з Богом» відбулись на парафії у Приморську

26 Червня 2021

21 – 25 червня 2021 року Божого на парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ в місті Приморську (Запорізька область) відбувся дитячий християнський табір «Канікули з Богом».

Протягом п’яти днів діти мали нагоду не тільки весело й цікаво відпочивати проводити час з однолітками та брати участь у різних іграх, а й отримати духовну користь, адже важливим аспектом табору було спілкування з Богом та поглиблення стосунків з ним.

За організацію та проведення табору відповідали сестра Катерина Козакова СНДМ, яка несе своє служіння на парафії, а також місіонерки Галина і Тетяна.

Під час табору діти по-особливому знайомились із молитвою на вервиці – щодня після ранішньої молитви відбувались короткі науки, в яких розглядались Світлі Таїнства вервиці. Також щодня діти мали спільну Божественну Літургію, яку звершував отець Іван Левицький, адміністратор парафії.

Кожен день дітлахів був насичений різноманітними активностями – майстер-класами з прикладного мистецтва, школою іконопису, конкурсами та іграми. Відбулись поїздки до моря, відвідини міського музею, а особливою радістю для дітей стала поїздка на Єлисеєвський кар’єр, де розташоване одне з найбільш мальовничих місць півдня України – Єлисеєвські штучні озера.

Табір став для дітей цікавим та пізнавальним досвідом, сповненим незабутніх вражень. Та все ж головною метою табору було духовне збагачення наймолодших парафіян та парафіянок.

.. 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ