10 років місійного служіння сестер-служебниць у Донецьку

Понеділок, 28 червня 2010, 17:26

У Донецьку 27 червня в церкві Покрови Пресвятої Богородиці, катедральному храмі Донецько-Харківського екзархату, відбулася урочиста подячна Літургія з нагоди 10-ліття місійного служіння сестер-служебниць (ССНДМ) у Донецьку. Літургію відправив о. Роман Вовк, сотрудник катедрального храму.

 

У літургійних урочистостях взяли участь Провінційна Настоятелька Згромадження ССНДМ в Україні с. Надія Котур і Провінційна Дорадниця с. Йосафата Кудла.

Ще у 2000 році своє служіння на парохії Покрови Пресвятої Богородиці розпочали сестри Кекилія Замуляк та Віра Курищук, а згодом – Людмила Панасюк. Упродовж 10 років у Донецьку перебували на служінні 8 сестер – Наталя Гніздинська, Анастасія Балінська, Анна Павлюк, Олена Гніздець, Катерина Козак (з словацької провінції ССНДМ) і згадані Кекилія Замуляк, Віра Курищук і Людмила Панасюк.

За цей час сестрами організовано катехитичну недільну школу для дітей і дорослих, налагоджено систематичне викладання передшлюбних наук і підготовка до сповіді та причастя тощо. Окрім того, засновано монастир ССНДМ, в якому на сьогодні перебувають троє сестер-служебниць – Віра Курищук, Людмила Панасюк, Олена Гніздець.

Вітаємо сестер з місійним ювілеєм і бажаємо, щоб вогонь Божої любови і запал до місійного служіння ніколи не згасав у їхніх серцях!

 

Сергій Паламарчук,
прес-секретаріят Донецько-Харківського екзархату