У Донецьку відзначали День міста і День шахтаря

Неділя, 29 серпня 2010, 16:30

У Донецьку 28-29 серпня відзначали День міста і День шахтаря. З нагоди цих свят у катедральному храмі Донецько-Харківського екзархату Покрови Пресвятої Богородиці відбулись наступні заходи. 
У неділю 29 серпня в урочистій Святій Літургії взяла участь офіційна делегація із міста Таранто (Італія), міста-побратима Донецька, яка прибула на запрошення міської державної влади на святкування Дня міста і Дня шахтаря. До складу делегації увійшли: політичний діяч Сальвадоро Мечеллі, головний лікар санітарної служби Таранто Скарнера Козімо, бізнесмен Реале Паскуале, священик Луїджі Ларіцца.

Між делегацією Таранто та адміністратором катедрального храму Покрови Пресвятої Богородиці о. Василем Пантелюком, який є також директором Благодійного фонду «Карітас Донецьк», відбулась зустріч, в ході якої укладено домовленість про співпрацю між БФ «Карітас Донецьк» і Карітасом міста Таранто. Згідно з домовленістю, Карітас Таранто візьме під свою фінансову опіку 10 дітей з кризових сімей, котрі перебувають на обліку БФ «Карітас Донецьк».

 

А ввечері у неділю відбувся Молебень до Христа Чоловіколюбця в наміренні за усіх мешканців і владу м. Донецька, а також за шахтарів та їх сім’ї. 
У понеділок після Служби Божої відбулася панахида за шахтарів, які загинули в наслідок аварій на шахтах.

 

диякон Сергій Паламарчук,
прес-секретаріят Донецько-Харківського екзархату