ІІ З’їзд спільнот «Матері в молитві» у Дніпродзержинську

Неділя, 07 листопада 2010, 15:01

6-7 листопада 2010 року в парафії Преображення Господнього міста Дніпродзержинська відбулася значна духовна подія – II регіональний з'їзд «Матері в молитві» Донецько-Харківського екзархату. На з'їзд прибуло 38 делегатів з різних міст і сіл України: Донецька, Харкова, Запоріжжя, Полтави, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Балівки.

З'їзд розпочався Святою Божественною Літургією. Після Служби Божої отець Василь Поточняк провів реколекції для матерів на теми «Униніє» та «Через молитву до віри в Бога». Духовні науки отця Василя доторкнулися кожного серця, не залишили байдужими нікого, змінили ставлення до молитви й до всього свого життя.

На з'їзді матері багато молилися, спілкувалися між собою, вирішували організаційні питання. Зокрема, новим регіональним координатором руху «Матері в молитві» Донецько-Харківського екзархату обрано нашу парафіянку Ольгу Малюк.

 

Основна увага на з'їзді була зосереджена на спільній молитві матерів, яку провела національний координатор руху «Матері в молитві» Віра Чмелик.

Особливо торкнулась сердець присутніх Ісусова молитва з коментарями, яку провадив отець Василь Поточняк. А живе свідчення пані Світлани Біденко про зцілюючу силу молитви зворушило серця і підтримало у вірі всіх присутніх.

Завершився з'їзд Службою Божою і благословінням слугинь новостворених молитовних груп.

Перед учасниками з'їзду виступили лауреати конкурсу «Пісня серця» Катерина Помайда і Володимир Сокол.

Ці два дні зустрічі матерів стали часом єднання і взаємної любові. Ця подія стала духовним поштовхом для оновлення життя нашої парафії.

За матеріялами сайту парохії УГКЦ Преображення Господнього м. Дніпродзержинська preobrazhennja.org.ua