Владика Максим з душпастирським візитом відвідав Кривий Ріг

15 Січня 2023

З офіційним візитом, 15 січня 2023 року, владика Максим Рябуха відвідав парафії Святої Трійці та Святих Володимира і Ольги в Кривому Розі. Разом із ним прибули також о. Роман Вовк, економ Донецького екзархату, та Зіта Воробйова, голова Катехитичної комісії Донецького екзархату. 

 

Перед початком Архиєрейської Божественної Літургії, з хлібом і сіллю та великою радістю о. Ігор Дмитришин, настоятель храму Святої Трійці, та віряни зустріли владику Максима. Літургію співслужили о. Роман Вовк та о. Ігор Дмитришин.

 

"Коли сьогодні думаємо про життя, зокрема в воєнному часі, ми не маємо права забувати про те, що Бог покликав нас до життя. Коли приходять моменти страху і смутку, маємо пригадувати, що це є зброя диявола. Єдиний страх, який допускає Бог в нашому житті - страх Божий. Страх, який народжується з величезної любові до Бога, в якій ти боїшся Його образити. Все решта - беззмістовне. Бо Бог сьогодні кличе нас жити, бути там де ми є і нести світло", - зазначив в своїй проповіді владика Максим.

 

Після Літургії парафіяни привітали єпископа-помічника з його першим офіційним візитом на парафію та підготували театралізовану виставу за мотивами повісті Гоголя. Також Божественну Літургію архиєрей звершив і на парафії Святих Володимира та Ольги, настоятелем якої є о. Ігор Дмитришин.

 

Під час візитації, економ екзархату о. Роман Вовк цікавився фінансовими питаннями на парафіях, їх потребами та просуванням будівництва. А голова Катехитичної комісії екзархату Зіта Воробйова, поспілкувалася з парохом та катехитами, цікавилася викликами служіння під час війни, зокрема в прифронтовому місті, та визначали напрям подальшої роботи.

 

 

Важливо зазначити, що візит до Кривого Рогу є частиною загальної візитації єпископа-помічника Максима Рябухи спільно з економом та головою Катехитичної комісії парафіями Донецького екзархату.

 

 

 


 

 

Прес-служба Донецького екзархату