Відбулися загальні збори Донецького екзархату УГКЦ

03 Січня 2023

Сьогодні, 3 січня 2023 року, відбулись збори духовенства та монашества Донецького екзархату УГКЦ на яких обговорили служіння під час війни та нові виклики.

 

Зустріч, яку очолив владика Степан Меньок та владика Максим Рябуха, відбулася в приміщенні "Карітас-Донецьк" в місті Дніпрі. Серед учасників були присутні священнослужителі Донецького екзархату та представники монашества.

 

На зборах підбили підсумки минулого року, ознайомили з останніми декретами та розпорядженнями, привітали з висвяченням єпископа-помічника Максима та обговорили зміни на парафіях внаслідок війни. Отці представили архиєреям усі напрями своєї діяльності: пасторальний, капеланський, харитативний та волонтерський. Також одним із основних питань на порядку денному була подальша діяльність та розвиток екзархату з урахуванням нових проблем та потреб.

 

На завершення зустрічі, в присутності владики Степана, екзараха Донецького, та єпископа-помічника Максима, кожен священик мав можливість поставити запитання, яке турбує, та знайти шлях його вирішення спільно зі співбратами.

 

Одразу опісля завершення зборів Донецького екзархату, владикою Максимом Рябухою було освячено соціальне кафе при парафії Святого Миколая Чудотворця в місті Дніпрі, настоятелем якої є отець Василь Пантелюк.

 


 

Прес-служба Донецького екзархату