Папа закликає в листопаді молитися за страждаючих дітей

01 Листопада 2022
Дітям, які страждають, сиротам, постраждалим внаслідок війни і тим, які опинилися на вулиці, присвячений молитовний намір, який Папа Франциск пропонує на листопад.

Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Кожна марґіналізована дитина, покинута своєю сім'єю, без освіти та медичного забезпечення, є воланням! Воланням, яке підноситься до Бога та обвинувачує систему, яку побудували ми, дорослі. Покинута дитина – це наша провина», – наголошує Папа Франциск, переставляючи молитовний намір на листопад, призначений для членів Всесвітньої мережі молитви Папи, що є продовжувачем традицій «Апостольства молитви».

Святіший Отець зазначає, що досі мільйони дітей страждають і живуть в умовах, дуже схожих до рабства. «Ми надто часто забуваємо про свою відповідальність і заплющуємо очі на експлуатацію цих дітей, які позбавлені права гратися, вчитися, мріяти. Вони навіть не мають родинного тепла», – підкреслює Папа. За його словами, «ми більше не можемо дозволяти на те, щоб вони почувалися самотніми та покинутими: вони повинні отримати освіту та відчути любов сім'ї, аби знати, що Бог про них не забуває».

«Молімося за те, – закликає Святіший Отець, – щоби діти, які страждають, які живуть на вулиці, жертви війн, сироти могли отримати доступ до освіти і наново відкрити родинне тепло».

Додамо, через повномасштабне збройне вторгнення Росії в Україну постраждали понад 1204 дитини – загинули 418 неповнолітніх та понад 786 були поранені. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора 4 жовтня.


Джерело: risu.ua