Вітаємо отця Романа Вовка з річницею священства!

14 Жовтня 2022

Сьогодні, 14 жовтня, на свято Покрова Пресвятої Богородиці, 20-річчя священства відзначає отець Роман Вовк, економ Донецького екзархату УГКЦ та настоятель парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Запоріжжі. З цієї нагоди парафіяни привітали отця Романа святковими заходами на парафії.

Передісторія: 20 років тому, 13 жовтня 2002 року, у місті Донецьк владика Степан здійснив ієрейську хіротонію диякона Романа Вовка. Це були перші свячення в історії УГКЦ саме в Донецьку. Відтоді отці Роман Вовк, Володимир Кузик та Ігор Опацький отримали сан священика.

Сьогодні по завершенні святкової Божественної Літургії  вірні парафії Матері Божої Неустанної Помочі щиро привітали о. Романа зі святом. Малеча у віршах пригадала пройдений отцем життєвий шлях, його вподобання та мрії. На життя щасливе й благополучне вручили запашний український коровай. А згодом парафіянин-поет Володимир Яшний зачитав вірш-привітання для о. Романа та від всіх парафіян подарували букет яскравих, як наш настоятель, квітів. Вітання та «Многая літа» для отця Романа лунали на весь храм!

Також сьогодні Церква відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці, а українці до того ж святкують ще й день українського козацтва, день створення УПА та день захисників та захисниць України. Як отець, так і парафіяни привітали одне одного з цими святами та вітають всіх українців та причетних.

Тож дорогий наш отче Романе, ще раз вітаємо від щирого серця з річницею вашого священства. Нехай Пресвята Богородиця тримає вас, вашу родину та парафію під Своїм Материнським Покровом, а Господь сотворить многії і благії літа!

 


 

Для пресслужби Донецького екзархату УГКЦ

 

Ангеліна Вовк