На Вінничині розпочався табір «В обіймах Бога» для дітей з запорізької парафії

16 Серпня 2022

13 серпня2022 року Божого розпочався дитячий табір «В обіймах Бога», організований парафією Матері Божої Неустанної Помочі міста Запоріжжя.

Восьмиденний відпочинок для дітей проводиться на території римо-католицької церкви святого Архангела Михаїла, що в селі Вербовець Вінницької області. Мета табору – не лише відпочити фізично, духовно і знайти друзів, але й отримати нові знання, провести час з користю та навчитися цінувати кожну мить життя, зазначають організатори.

За ці три дні табору, які вже минули, діти познайомилися одне з одним, з аніматорами та кураторами табору. Вранці всі дружно прокидаються на ранкову руханку та банси, а далі йдуть на Божественну Літургію, яку служить настоятель Запорізької парафії Матері Божої Неустанної Помочі отець Роман Вовк.

Щодня діти беруть участь у різноманітних майстер-класах, шоу, катехизації, навчанні, психологічних іграх та заняттях. Графік дає змогу дітям і навчатися, і розважатися водночас. Традиційно, у таборі є «Таємна пошта», якою кожен з учасників табору надсилає свої подарунки, листи або ж приділяє свій час та молитви. Однак, хто для кого є таємним другом учасники дізнаються по завершенні табору.

Команда аніматорів наголошує, що важливо, щоб за час, проведений на таборі «В обіймах Бога», склались міцні і дружні стосунки як між учасниками табору, так і особисто кожного з Богом.


 

 

Для пресслужби Донецького екзархату УГКЦ,

Ангеліна Вовк