У Донецькому екзархаті УГКЦ відбулась екоакція

14 Серпня 2022

 

10 серпня 2022 року Божого в селі Балівці на Дніпропетровщині з ініціативи Бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви відбулась екологічна акція під гаслом «Від гармонії з Творцем до гармонії з собою, ближнім та природою».

Одноденну акцію провів отець Михайло Неїжмак, референт Екобюро УГКЦ в Донецькому екзархаті. Тематична зустріч з дітьми відбулась на парафії «Покрова Пресвятої Богородиці» в Балівці. Участь в заході взяли понад 25 дітей-мешканців села, а також дітей з числа вимушено-переселених осіб з Півдня та Сходу України, сім’ї яких знайшли прихисток в Балівці.

Екологічний день розпочався спільною молитвою до Творця, а відтак, включав у себе важливі складові: екологічні ігри, вікторини, роздуми над місією людини у Божому світі.

Завершилась акція практичним використанням набутих знань – спільним впорядкуванням території навколо храму.

Отець Михайло зазначив, що заходи, що навчають любові до навколишнього світу – важлива складова виховання дітей:

«Вважаю, що цим заходом ми вклали нову важливу цеглину у виховання дітей, їх культурного зростання та зміни мислення у розумінні свого місця у сотвореному Богом світі. З іншої сторони – це можливість активного відпочинку, інтеграція дітей із зони бойових дій та єдність із місцевими однолітками, вияв любові та піклування у час коли Україна повинна єднатися у спільній боротьбі задля перемоги».


 

 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ

за матеріалами ecoburougcc.org.ua