Відійшов до вічності отець Микола Крецул

08 Серпня 2022

 

Із сумом повідомляємо, що сьогодні. 8 серпня 2022 року Божого, на 58 році життя та 32 році священства після тяжкої хвороби відійшов у вічність протоієрей Микола Крецул, священник Донецького екзархату, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці в селі Верхньокам’янському Донецької області.

 

Отець Микола народився на Львівщині, навчався у Бродівському педагогічному коледжі, згодом підпільно закінчив духовну семінарію та вступив до Івано-Франківського Богословського Інституту. Ставши священником, на початку 1990-х років отець Микола вирушив на Схід України – Донеччину, де став одним з перших греко-католицьких душпастирів.

 

Отець Микола понад 30 років звершував служіння на Донеччині, несучи служіння настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці у селі Верхньокам’янському Донецької області. За час служіння отець Микола здобув собі високий авторитет серед місцевих мешканців. Вчитель за фахом, він провадив уроки християнської етики для дітей та навчав віри дорослих. В пам’яті громади отець Микола лишився невтомним працівником Христової ниви, патріотом, високодуховною людиною.

 

Нажаль, 2021 року в отця Миколи було діагностовано тяжку хворобу і він вимушено залишив служіння на Донеччині. А сьогодні – відійшов по нагороду до Небесного Отця.

 

Уся спільнота Донецького екзархату УГКЦ – владика Степан Меньок, екзарх Донецький, духовенство і вірні – висловлюють співчуття дружині отця Миколи пані Оксані, дітям та усім рідним і близьким.

 

Нехай люблячий Господь прийме душу новопереставленого протоієрея Миколу у свої батьківські обійми та дарує вічне життя!

 

Вічная пам’ять!


 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ