В Мирнограді на Донеччині відзначили храмовий празник

13 Липня 2022

12 липня 2022 року Божого, у день святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра і Павла, вдбулось святкування храмового свята в місті Мирнограді (Донецька область).

 

Святкову Божественну Літургію очолив отець Андрій Бухвак, канцлер Донецького екзархату УГКЦ, у співслужінні з отцем Іваном Василенком, настоятелем парафії та деканом Краматорським, а також священниками деканату.

 

Спільна молитва на храмове свято об’єднала багатьох парафіян храму. В час, коли Україна переживає повномасштабне вторгнення російської армії, в храмах по-особливому лунає молитва за мир, за перемогу, за добробут нашого народу.

 

По завершенні богослужіння всі присутні рушили на подвір’я храму, де з нагоди престольного свята відбулось урочисте освячення води.

 

Парафіяни храму святих апостолів Петра і Павла в Мирнограді на чолі з парохом отцем Іваном в цей нелегкий час стараються всіма силами підтримувати одне одного, потребуючих та українське військо. При парафії існує пункт видачі гуманітарної допомоги для людей, що через війну опинились у скруті. Також отець Іван доставляє допомогу – їжу, медикаменти, маскувальні сітки та багато іншого – для військовослужбовців, які захищають Україну.

 


Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ