Папа Франциск: «Після повернення з Канади можливо, що поїду в Україну»

05 Липня 2022

В суботу, 2 липня 2022 року, Папа Франциск дав розлоге інтерв’ю для кореспондента Reuters Філа Пуллели. Інформагентство почало публікувати деякі частини цієї розмови. Під час зустрічі йшла мова також про російську агресію проти України.

Говорячи про ситуацію в Україні, Папа Франциск розповів, що були контакти між Державним секретарем П’єтро Пароліном та міністром закордонних справ рф Лавровим щодо можливої подорожі до москви. Перші сигнали не були позитивними.

Про цю можливу подорож вперше говорилося кілька місяців тому, але, як пояснив Папа, москва відповіла, що немає слушної нагоди. «Я хочу поїхати в Україну, а спочатку хотів поїхати до москви. Ми обмінялися щодо цього повідомленнями, бо я думав, що російський президент надасть мені невелике вікно, щоб послужити справі миру… А тепер можливо, що після повернення з Канади мені вдасться поїхати в Україну», – сказав Папа, додавши, що спочатку вартувало б поїхати в росію, щоб спробувати якимось чином допомогти вирішити ситуацію, що він бажає поїхати до обох столиць.


 

Джерело: Vatican News