На запорізькій парафії розпочались Веселі канікули з Богом

21 Червня 2022

20 червня 2022 року, на парафії Матері Божої Неустанної Помочі в Запоріжжі відбулося відкриття шестиденного літнього табору для дітей «Веселі канікули з Богом». 

 

 

Розпочався табір з руханки під запальну та веселу музику. Діти із задоволенням повторювали рухи та сміялися. Це допомогло налаштувати дітей на інформативну, цікаву і грайливу роботу протягом дня. В цей час з батьками провели невеличку зустріч на тему: «Психотравма та психотравматичні події в житті людини». Обговорили сучасні підходи визначення травми за її ознаками, особливостями перебігу психотравми у дітей та дорослих. А також визначили напрямки подальшої взаємодії батьків та дітей.

 

 

 

Щоб діти мали сили, треба добре поїсти. Тож учасники табору поснідали та побігли знайомитися між собою. Згодом, кожна дитина зробила власний щоденник настрою, де записуватиме свої емоції.

 

 

 

 

Сидіти на одному місці нудно, тому наввипередки дітвора побігла на майданчик. Доки одна частина дітей випробовували гойдалки та гірку, інша частина дітей грала естафету або танцювала банси.

 

 

Традиційно для таборів діти прописують правила, яких дотримуватимуться протягом цих шести днів. Щоб вони мали красивий вигляд діти їх розмалювали, а настоятель парафії о. Роман Вовк затвердив: поставив печатку та підпис. Час линув так скоро, що ніхто й не помітив як прийшов обід. Але дітвора з радістю побігла до їдальні, помила руки та помолилася Богові перед обідом. Смачно поївши всі щиро подякували кухарям.

 

 

 

Далі на дітей чекав майстер-клас з розпису гіпсових фігурок. Білі звірятка вже за годину перетворилися на різнобарвних, наче живих. Трішки замурзавшись, малеча взялася мити руки та готуватися до катехитичного заняття. На першому уроці діти отримали власні молитовники та вивчили молитву до Святого Духа. Тепер юні християни знають не лише текст молитви, але й значення кожного слова.

 

День завершився підвечірком у вигляді булочки та холодної шоколадної кави, а згодом діти ділилися враженнями, прощалися і вже чекають наступного дня табору. А ми з радістю чекаємо на них!


 

Джерело: www.church-zp.com.ua