Звернення голови Комісії душпастирства охорони здоров'я

16 Червня 2022

Напередодні Дня медика, який в Україні відзначається 19 червня, до працівників медичної сфери звернувся з привітання очільник Комісії душпастирства охорони здоров’я Донецького екзархату УГКЦ отець Іван Василенко.

 

У своєму відеопривітанні священник звернувся з вітальними словами до всіх причетних до медичної сфери людей: лікарів, парамедиків, медичних сестер, медичних капеланів та волонтерів.

 

«Ми їдемо на Схід з допомогою з Львівщини, маючи автомобіль швидкої допомоги з медикаментами і всім, що потрібно на передовій. І від усіх воїнів, парамедиків та лікарів, що працюють на «нулі», які працюють в медзакладах Донецької, Луганської областей, Сходу, Півночі та Півдня України, які опалені війною, дякую вам! Дякую всім, хто взявся за скальпель, взявся за те, щоб бути в Дусі і правді покликаним лікарем від Бога, який шукає, щоби більше дати, ніж взяти».

 

Отець Іван склав подяку волонтерам і громаді міста Відня, адже автомобіль, який Комісія душпастирства охорони здоров’я передасть військовим Збройних Сил України в Донецькій області, був придбаний саме їхнім старанням.

 

«Дякую тим, хто пригнав цей автомобіль, хто завантажив його, дякую тим, хто молиться, не випускаючи з рук Вервицю, за медиків, за воїнів, за військових і медичних капеланів, за медсестер.

 

Боже благословення нехай буде всюди з вами, нехай у ваших наміреннях Бог завжди чує вас, бо ви чуєете Його в тих хворих, людях в потребі, поранених, тих. Які нас захищають і допомагають боронити мир. Хай Бог благословить!», – підсумував отець.

 


 

 

 


 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ