В Донецькому екзархаті висадили Сад перемоги

15 Червня 2022

Напередодні екологічного дня захисту навколишнього середовища, 4 червня, у с. Балівка Дніпровського деканату Донецького екзархату відбулася знакова подія. З ініціативи Екологічного Бюро УГКЦ було проведено акцію під назвою «Сади Перемоги», яка полягала в висадці парафіяльного фундукового саду. Метою Всеукраїнської ініціативи є привернути увагу на страждання землі внаслідок війни, оновлення втраченого потенціалу, акцентувати на неминучу перемогу українського народу над загарбниками.

Сад садили парафіяни місцевого храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ та діточки, в тому числі й переміщені через війну із Донецької області.

Організатором виступив о. Михайло Неїжмак, референт Екобюро УГКЦ у Донецькому екзархаті та настоятель згаданої парафіяльної спільноти.

З великою радістю, охотою та піднесенням всі присутні працювали, оскільки Дніпропетровщина знаходиться на межі проведення військових дій, тому всі стараються зробити все, що наближає перемогу.

Отець Михайло так прокоментував подію: «Посадивши сад, ми допомогли зболеній та сплюндрованій землі, ми поєднали свої зусилля у спільній праці, ми занесли молитву до Творця про благословення майбутніх плодів, на пожиток людям та на славу Божу, в надії на швидке звільнення нашої багатостраждальної Батьківщини, та попросили Господа про допомогу своєму створінню осягнути втрачену гармонію з Творцем».


 

Джерело: Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології