На запорізькій парафії Матері Божої Неустанної Помочі вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні

21 Лютого 2022

В неділю Блудного сина на парафії  Матері Божої Неустанної Помочі відбулись заходи з вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні. В цей день Архієрейську Божественну Літургію очолив владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ у співслужінні отця Романа Вовка, настоятеля парафії.

Під час проповіді єпископ наголосив, що неділя Блудного сина – перлина всіх притч про Боже милосердя. Владика Степан також нагадав присутнім, що наша молитва завжди має бути підкріплена покаянням.

«Боже милосердя іноді дуже не зрозуміле для нас, а диявол завжди діє через підступ. Це він інколи може говорити нам: «не йди до сповіді, не кайся», це він дає думку про те, що Бог милосердний, він і так все простить», - додав проповідник.

За словами архієрея, надзвичайно важливо пам’ятати про необхідність покаяння в духовному житті християнина. У покаянні ми так само, як Блудний син відкриваємо для себе правдиве милосердця нашого Отця – Бога.

По завершенні Божественної Літургій владика на парафії відбулась зустріч, присвячений памяті героїв Небесної  Сотні. Захід був підготований парафіянами та Катехитичною комісією Донецького екзархату УГКЦ.   

Під час заходу молодь і діти парафії читали патріотичні вірші, згадуючи події Революції Гідності. Також були присутніми ті, хто брав участь в Революції. Присутні також молитовно вшанували всіх полеглих під час війни на Сході України.  


 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ