Запорізькі греко-католики молитовно зустріли Новий рік

02 Січня 2022

В суботу, 1 січня 2022 року Божого в запорізькому храмі святого Володимира відбулась Божественна Літургія за Боже благословення на новий 2022 рік.

Богослужіння очолив владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ у співслужінні отців Андрія Бухвака, настоятеля храму і канцлера Донецького екзархату, та Мирослава Романіва, декана Запорізького. Звертаючись до вірних, архієрей нагадав, що ми, християни, маємо святкувати всі свята згідно з вірою нашої Церкви і за все дякувати Господеві.

За словами владики Степана, святкування Нового року – чудова нагода прийти до храму, скласти Богу подяку за прожитий рік та попросити благословення на рік, що прийшов. Спільне відзначення свят та різних подій, як наголосив єпископ, обов’язково приносить свої плоди, адже спільні свята на парафії зближують християнську громаду, завдяки чому вона буде зростати як фізично, так і духовно.

З вітальним словом до присутніх звернувся також отець Андрій Бухвак. Священник побажав вірним, щоби попри всі переживання і життєві турботи, які супроводжують нас протягом життя, усі змогли відкрити для себе дар Бога, яким і є парафіяльна спільнота, в якій вірні об’єднуються в одну сім’ю і можуть відчувати себе захищеними від житейських страхів та незгод.


 

Пресслуюжа Донецького екзархату УГКЦ