Відбулася онлайн-зустріч духовенства Донецького екзархату

30 Грудня 2021

У вівторок, 28 грудня 2021 року Божого відбулась щорічна підсумкова зустріч духовенства Донецького екзархату Української Греко-Католицької Церкви.

Цьогоріч зустріч відбулась в онлайн форматі через карантинні обмеження. На заході були присутні священнослужителі, монахині, а також голови комісій Донецького екзархату. Очолив зустріч владика Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ.

Підбиваючи підсумки року, присутні заслухали доповіді деканів 4-х деканатів – Донецького, Запорізького, Дніпровського та Краматорського, екзархійного економа, голів комісій, а також новопризначеного канцлера отця Андрія Бухвака.

Архієрей у свою чергу поділився думками про розвиток пасторальної діяльності на теренах Донецького екзархату протягом 2021 року, подякував усім за працю та висловив надію, що у прийдешньому році інтенсивність душпастирської роботи буде зростати і приносити ще більше плодів.

На завершення зустрічі владика Степан привітав усіх учасників та учасниць з прийдешніми святами і вділив архієрейське благословення.


 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ