«Як обрати безпечну та екологічну ялинку?»

22 Грудня 2021

Щороку напередодні свят перед нами постає важливе питання: що раціональніше обрати — живу чи штучну ялинку? Який варіант насправді буде екофрендлі та не нестиме загрози природі та навколишньому середовищу?

Де придбати та як правильно поводитись із живою зрубаною ялинкою після свят? Жива ялинка у горщику: переваги та недоліки?

На ці та інші запитання подискутуємо в рамках екологічного проєкту СпоЖити разом із запрошеними спікерами цієї середи (22 грудня) о 19:30 год у прямому ефірі на ютуб каналі Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ (Комісія у справах молоді УГКЦ - YouTube). Також трансляцію заходу можна буде переглянути наживо на фейсбук сторінках Живого ТБ (ЖИВЕ телебачення Zhyve.tv | Facebook) та Твого міста (Твоє Місто | Facebook).

У студії ми говоритимемо разом із Галиною Муравською — прессекретаркою державного підприємства “Жовківське лісове господарство”, а також із громадським діячем у галузі лісівництва та деревинництва, головою громадської ради при Держлісагентстві України у 2019-20 роках — Василем Масюком, та Володимиром Шереметою — керівником Бюро УГКЦ з питань екології.

Модеруватиме дискусію Діана Попфалуші — екоблогерка та громадська активістка, співзасновниця ГО "За ЕКОрозвиток" та "Нуль відходів Львів".

Екологічний проєкт СпоЖити реалізується при Комісії у справах молоді УГКЦ.


 

Джерело: news.ugcc.ua