Реколекції у Верхньокам‘янському

19 Грудня 2021

Для парафіян села Верхньокам’янське (раніше Чубарівка) Донецької області  відбулись кількаденні реколекції, які закінчились у неділю, 19 грудня. Дні духовної віднови провадили отці і брати Згромадження Найсвятішого Ізбавителя (редемптористи).

У проведенні реколекцій взяв участь також і владика Степан Меньок,  екзарх Донецький, який долучився до місійної групи своїх співбратів у монашестві.

Темою цьогорічних реколекцій були три Божі чесноти: Віра, Надія та Любов; роздумуючи над цими чеснотами реколектанти проводили аналогію до хатинки, в якій віра є фундаментом, надія – стінами, а любов – дахом.

В часі реколекцій відбулась зустріч з молоддю, яка активно брала участь у духовній віднові парафії. Невірство однолітків, байдужість до віри та виклики, які постають перед молодим поколінням християн – всі ці питання  обговорювалися на спільних зустрічах.

Закінчились реколекції Літургією, яку очолив владика Степан у співслуслужінні священнослужителів, та святковим концертом, який підготували діти місцевої школи.  Опісля Літургії до храму завітав святий Миколай з подарунками для найменших парафіян.

Особливу подяку організатори реколекцій висловлюють спільноті отців-василіян із монастиря Серця Христового у Званівці, які гостинно прийняли реколектантів у свій дім та подарували святкову атмосферу.

_________________________________________________________________________________

Для Пресслужби Донецького екзархату УГКЦ

бр. Микола Романів, ЗНІ