Паломництво ікони Пресвятої Родини у Приморську

09 Грудня 2021

Три роки тому на парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці у місті Приморську була запроваджена традиція – духовна проща ікони Пресвятої Родини під час Різдвяного посту. Усі парафіяни мають можливість взяти образ до свого дому, щоб разом з родиною молитись перед ним.

 

Таку традицію на приморській парафії ще 2019 року започаткували сестри Катерина і Домініка зі згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, а освятив ікону – отець Тарас Буричко, на той час – настоятель парафії святих Апостолів Петра і Павла в місті Токмаку.

 

Цього року в передріздвяний час ікона Пресвятої Родини традиційно передається з родини в родину парафіян. Паломництво розпочалось з домівки отця Михайла Чижовича, адміністратора парафії. У спеціальному «журналі свідчень» вірні діляться особистими враженнями і свідченнями після участі в такій прощі. На свято Різдва Господа Нашого Ісуса Христа образ урочисто повертають до храму, де він знаходиться увесь рік до наступного Різдвяного посту.

 

Ікона Пресвятої Родини – важливий духовного єднання християнської сімї. Перед цим образом вірні моляться за мир у своїх родинах та повсякчасну Божу поміч у сімейному житті. З давнини в нашому народі існує традиція дарувати ікону Пресвятої родини молодятам на весілля.

 


 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ