Катехитів Донецького екзархату запрошують на формаційний онлайн-семінар

08 Грудня 2021

З благословення єпископа Михаїла Бубнія, екзарха Одеського УГКЦ, катехити Донецького екзархату зможуть взяти участь у Днях формації катехитів.

 

Дводенний формаційний онлайн-семінар для катехитів та катехиток відбудеться 14 та 15 грудня (вівторок і середа) з 19:00 до 21:00.

 

14 грудня – семінар на тему «Інтерактивні методи в роботи з  учнями підліткового віку», провадить  пані Галина Сохань, кандидатка філологічних наук, доцентка Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, авторка підручників та навчальних посібників, статей та методичних матеріалів з основ християнської етики для школярів загальноосвітніх навчальних закладів і катехитичних шкіл.

 

15 грудня – зустріч з пані Світланою Когут, докторкою педагогічних наук, доценткою кафедри педагогіки та соціальної роботи Українського Католицького Університету.

 

Голова Катехитичної комісії Донецького екзархату УГКЦ пані Зіта Воробйова заохочує взяти участь у формаційних зустрічах всіх, хто сповняє катехитичне служіння на теренах Донецького екзархату.

 

«Запрошення приєднатися до формаційних днів для катехитів Одеського екзархату – чудова нагода отримати нові знання для нашого катехитичного служіння! Інформація і досвід, які можна буде отримати на цьому заході, я впевнена, буде корисною для кожного катехита і катехитки. Запрошую всіх приєднатись», – зазначила пані Зіта. 

 


 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ