Вірні УГКЦ у Кривому Розі ініціювали акцію «Вітаміни для вояків»

07 Грудня 2021

Захід відбувся за участі представників Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви та Православної Церкви України.

Вірні парафії Пресвятої Трійці УГКЦ в місті Кривому Розі ініціювали акцію «Вітаміни для вояків», метою якої був збір та передача цитрусових, гематогену, горіхів, печива, чаю та інших смачних та корисних продуктів на передову для українських військовослужбовців.

Ідея акції виникла в рамках тренінгу «Карітас-Спес Україна» з волонтерства «ТвориТи добро», де одним з завдань стало створення волонтерської ініціативи. Гаслом заходу організатори обрали «Вони захищають нас – ми підтримуємо їх!».

Одна з організаторок акції Олена Пазенко зазначила, що захід став корисним не лише для військових, які захищають Україну, але й для християн Кривого Рогу:

«Ми з дівчатами вирішили започаткувати акцію, яка змогла б об’єднати парафії нашого міста – Греко-Католицькі, Римо-Католицькі та Православні на підтримку українських вояків. Ми неймовірно щасливі, що все вийшло і гостинці для військовослужбовців зібрані і передані на Схід!»

Особливу подяку організатори складають священнослужителям УГКЦ, РКЦ та ПЦУ, пластункам Одарці Затульній, Марії Мігуцькій та Ярославі Ланевич, а також усім людям, які долучились до проведення акції.


 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ