До акції «Нагодуй бідного» долучились запорізькі греко-католики

24 Листопада 2020

В рамках відзначення Всесвітнього Дня вбогих запорізька парафія Святого архістратига Михаїла разом з БФ «Карітас Запоріжжя» долучилася до безстрокової акції «Нагодуй бідного», проголошеної Главою і Отцем Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішим патріархом Святославом.

Під час акції «Нагодуй бідного» представники парафії разом з волонтерами БФ «Карітас Запоріжжя» та Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України на подвір’ї храму Святого Володимира провели акцію, під час якої працювали «Соціальна їдальня» та «Соціальний гардероб». Кілька десятків нужденних людей міста Запоріжжя мали нагоду отримати поживний обід та обрати собі теплий одяг.

Організатори заходу на чолі з отцем Андрієм Бухваком, настоятелем парафії Святого Михаїла та директором «Карітас Запоріжжя», зазначають, що у своєму служінні керуються та надихаються словами з біблійної книги Сираха, які лягли в основу послання Святішого Отця Франциска на ІV Всесвітній День вбогих: «Простягни свою руку бідному» (Сир. 7, 23).

До акції також приєднались учасники благодійної організації «Мережа 100 відсотків життя. Запоріжжя», які видавали всім потребуючим направлення на флюорографію.

Важливо зазначити, що безстрокова акція з годування потребуючих проходить на парафії Святого архістратига Михаїла вже понад рік – щовівторка волонтери парафії та «Карітасу» готують та роздають безкоштовні обіди біля храму.

Організатори акції висловлюють подяку волонтерам та всім небайдужим, які спричинились до проведення заходу.

..

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ