Свідчити про Ісуса Христа музикою!

12 Листопада 2020

Історія виникнення гурту бере свій початок з молодіжного християнського табору, який відбувся 2019 року в місті Яремче (Івано-Франківська область). Дружня атмосфера, спілкування та постійні вечори музики з учасниками гурту «МетаНоя» запалили в двох хлопців – Сашка та Максима – бажання творити християнську музику.

Після завершення табору юнаки розпочали інтенсивне самонавчання з гри на музичних інструментах і невдовзі стали збиратись на перші репетиції.

Ще одним важливим чинником, який вплинув на плани Сашка та Максима, став фестиваль «Вітер На-Дії», який вони відвідали. На фестивалі виступали різні християнські гурти та виконавці, почувши яких хлопці зрозуміли, що христинська музика – гарний і дуже дієвий спосіб проповідувати про Ісуса Христа сучасною мовою.

При утворенні музичного гурту викликом стала відсутність потрібних інструментів, тому молоді криворізькі музиканти почали збирати кошти, необхідні для придбання всього необхідного, замість звукопідсилювачів для гітар використали старі музичні центри, а кахон (перкусія) виготовили власноруч.   

Незабаром до Максима з Олександром приєднались їхні приятелі Євген та Михайло. Спільне бажання творити музику неабияк зблизило хлопців та мотивувало рухатись вперед, долаючи всі перешкоди.

На сьогоднішній день склад гурту, який отримав назву «System Of Free People», такий:

Олесандр Левченко – ритм-гітара, вокал;

Максим Мистівський – бас-гітара, вокал;

Євген Скуратов – соло-гітара;

Михайло Хомин – перкусія;

Ігор Дмитришин – лід-вокал;

Учасники гурту зазначають, що колектив відкритий для всіх молодих осіб, які хочуть розвиватись в сфері музики.

Гурт  «System Of Free People» – це спільнота молодих хлопців, які відчули покликання до християнської проповіді через ті таланти, якими Господь їх наділив. Музиканти мають багато планів та проєктів, реалізація яких, на думку юнаків, здатна об’єднати молодь, передати цінності та довести: «Вірити – це круто!».

Зараз колектив потребує фінансової підтримки всіх небайдужих людей для того, щоб втілити в життя свою мрію та привести до Бога якомога більше людей. Отримати детальну інформацію про те, чим можна допомогти гурту можна за телефоном: +380966838094 (Ігор Дмитришин).

..

брат Ігор Дмитришин

для Пресслужби Донецького Екзархату УГКЦ