Парафії міста Кам'янського служать потребуючим

07 Листопада 2020

Греко-католицькі парафії міста Кам’янського, що на Дніпропетровщині, долучились до Загальноцерковної акції «Нагодуй бідного», спрямованій на допомогу людям, які переживають потребу в їжі.

Ще в жовтні до участі в акції зголосилась парафія Матері Божої Неустанної Помочі на чолі з адміністратором отцем Михайлом Неїжмаком. Священник заохочує всіх небайдужих пожертвувати харчі в міру своїх сил і можливостей, щоб послужити тим, кому бракує їжі.

Настоятель парафії, коментуючи цю ініціативу блаженнішого Патріарха Святослава, зазначив, що служіння нужденним є важливим виявом віри:

«Допомога потребуючим є невід’ємною складовою життя Церкви та виявом правдивої віри в Бога Творця! Це чудово, коли людина зі щирості свого серця допомагає ближнім, які є в потребі!»

На парафії Преображення Господнього також розпочалась акція «Нагодуй бідного». Громада вірних проводить акцію спільно з БФ "Карітас Кам'янське". Парох отець Ігор Пагулич закликав принести продукти, що мають довготривалий термін зберігання. Після 15 листопада продукти планують розподілити між родинами, які переживають труднощі та потребують їжі.  

..

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ