Святкування храмового свята в Катедральному Соборі в Донецьку

14 Жовтня 2020

Покров Пресвятої Богородиці – особливе свято для Донецького екзархату Української Греко-Католицької Церкви, адже саме в цей день відзначаємо храмовий празник Катедрального Собору в місті Донецьку!

Вірні всіх донецьких парафій УГКЦ об'єдналися в головному храмі, де була відслужена святкова Божественна Літургія, яку очолив мітрофорний протоієрей Михайло Заверчук, настоятель Катедрального Собору Покрову Пресвятої Богородиці. Парохові співслужили отці Дмитро Дехтярьов та  Святослав Розлуцький.

Під час проповіді отець Михайло наголосив на тому, що Пресвята Богородиця завжди допомагає людству, ніколи не залишаючи не вислуханими наші молитви:

«Як колись, так і тепер, Богородиця піклується про ціле людство. Вона завжди готова прийти  на допомогу всім тим, хто звертається до неї в щирій молитві. Підтвердженням цих слів є численні чуда і об’явлення, велика кількість чудотворних ікон, які наш народ по-особливому почитає під час паломництв та прощ».

По завершенні святкової Літургії священники звершили Чин освячення води та окропили вірних, після чого вділили всім святкове мирування.

З піднесеним духом всі парафіяни дякували Богові за те, що прожили ще один рік, та просили Пресвяту Богородицю, щоб вона і надалі покривала своїм святим омофором наш народ та ціле людство в часі теперішніх випробовувань – пандемії коронавірусу, а також випрошувала в Бога мир і спокій у всьому світі.

Пресвятая Богородице, спаси нас!

 

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ