Візитації парафій Екзархату

26 Вересня 2020

 

На зворотньому шляху з храмового свята в місті Кремінній владика Степан відвідав ще три парафії Екзархату.

22 вересня Архієрей очолив Божественну Літургію на парафії Успіння пресвятої Богородиці в місті Севєродонецьку та відвідав «Карітас Севєродонецьк».

Під час візиту єпископ поспілкувався з місцевими священниками отцем Ігнатієм Воловенком і отцем Сергієм Безкуцьким та працівниками «Карітасу», дізнався про їхні труднощі та виклики і відповів на питання.

Після цього владика Степан вирушив до міста Лисичанська, де зустрівся з настоятелем тамтешньої парафії Покрова Пресвятої Богородиці отцем Сергієм Паламарчуком та оглянув будову храму. Отець показав архієреєві територію, виділену для парафії та розповів про темпи будови.

Наступною точкою зупинки був храм Божого Милосердя в селі Матвіївці, настоятель якого отець Віталій Мартинчук супроводжував владику протягом попередніх трьох днів під час подорожі Екзархатом. Владика Степан оглянув храм, помолився коло мощей святої Фаустини Ковальської, які зберігаються в храмі, а також подякував настоятелеві за ревну працю та дбання за красою Божого Дому, особливо віздначивсши іконостас, який отцеь Віталій виготовив власними руками, та зовнішній розпис храму, виконаний в Петриківському стилі. Після відвідин парафії Божого Милосердя єпископ прибув до Запоріжжя, щоби набиратись сил для подальших подорожей теренами нашого Екзархату. 

Дякуємо нашому владиці Степанові за те, що у своєму щільному графіку знаходить час для відвідин найвіддаленіших парафій, за те, що опікується священниками й вірними та завжди вислуховує та розраджує!

 

Пресслужба Донецького Екзархату УГКЦ