Парафія Успіння святої Анни в Мелітополі відзначила перший храмовий празник

07 Серпня 2020

Сьогодні парафія Успіння святої Анни в місті Мелітополі святкувала свій перший храмовий празник.

Урочисту Божественну Літургію очолив отець Олександр Богомаз, адміністратор парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Мелітополі, в співслужінні з отцем Петром Креніцьким, настоятелем парафії, отцями, що служать в Мелітополі та запрошеними священниками, серед яких був також отець Томаш Надбережний, настоятель римо-католицької парафії святих Кирила і Методія в Мелітополі.

Отець Іван Третяк, настоятель парафії Різдва Івана Хрестителя в місті Кропивницькому, виголосив проповідь, в якій поділився з присутніми думками, на які наштовхнула його постать святої Анни. Отець порівняв святу Анну, яка є бабусею Ісуса Христа, зі святою княгинею Ольгою, бабусею святого князя Володимира, та відзначив, що бабусі відіграють важливу роль у релігійному вихованні онуків.

Священник наголосив також на тому, що у важкі для нас часи свята Анна є нашим дороговказом: 

«Ми сьогодні дивимося на неї, як  на світильник, поставлений на місці, звідки світло просвічує кожну людину, яка хоче безпечно йти дорогою життя. Світильник запалюють тоді, коли є темрява, так і вона є нашим світильником в темряві нашого життя…», - підкреслив проповідник.

Наприкінці Літургії до всіх присутніх з подяним словом звернувся отець Петро Креніцький. Настоятель парафії висловив подяку отцям, парафіянам та гостям свята, які знайшли час, щоб молитовно відзначити перший храмовий празник на парафії Успіння святої Анни.

 

Пресслужба Донецького Екзархату УГКЦ