Відбувся другий тур реколекцій для священників!

11 Липня 2020

З 6 по 10 липня 2020 року Божого на острові Хортиця, що в Запоріжжі, відбувся другий тур реколекцій для священнослужителів Донецького Екзархату.

Особливістю цьогорічних реколекцій стало те, що в ролі реколектанта спробували себе майже всі священники та сам владика Степан, екзарх Донецький, який традиційно, як і щороку, перебував на реколекціях разом з отцями.

Теми духовних наук були досить різноманітними – від богословських доповідей про Пресвяту Євхаристію та віру до особистих свідчень про початки служіння на Сході України та психологічних роздумів про духовне вигорання в священничому служінні.

Протягом всіх днів віднови духа отці мали нагоду не лише молитовно застановлятися над духовними науками, але й провести час в атмосфері братнього спілкування, адже досить рідко священникам випадає нагода зібратись разом, а в теперішніх умовах карантинних обмежень побути в колі братів по священству – особлива радість!

Наприкінці реколекцій священнослужителі на чолі з владикою Степаном подякували персоналу Санаторію-Профілакторію ПАТ «Дніпроспецсталь» за теплий прийом, смачне частування та сумлінне виконання обов`язків.

Слава Богу за все!

 

Пресслужба Донецького Екзархату УГКЦ