Як "жити серцем" знають у Новодонецьку!

10 Серпня 2019

Табір для дітей та молоді «Жити серцем» пройшов у селищі Новодонецькому на парафії Преображення Господнього. Майже тиждень більше двадцяти дітей нашого селища забавлялися та духовно збагачувалися під опікою волонтерського простору DoBroта пароха Стефана Попадюка. Орися Проць, Романна Пристай, та Артем Кріль – це самовіддані молоді християни, які своїм життєвим прикладом будують Царство Боже і не бояться їхати туди, де є, направду, величезна потреба свідчити свою віру.

Дивовижні ігри, банси, духовна наука супроводжували молодь кожного дня. На катехитичних науках парох розповідав про основу християнського життя – діла милосердя для душі. Дітвора із захопленням приймала кожне слово у свої серця. Це велика і важлива місія до котрої закликав сам Христос словами: «Не бороніть дітям приходити до Мене». Ці чудові слова стали нашим натхненням у спільному ділі – євангелізації.

Завершальним акордом був виїзд на природу, де ми спільно мали Святу Літургію. Опісля був пікнік який доповнив відчуття спільної християнської родини.

Дуже велика подяка лунає від парафії на адресу волонтерського простору DoBro в особі волонтерів Орисі Проць, Ромі Пристай, Артему Кріль а також їхнім отцям-провідникам, які мудро направляють цими неординарними та харизматичними людьми. Окрема подяка пану Олегу Андрійовичу Симоненку – спонсору нашого виїзду на природу. А також усім хто не полінувався та помолився до Господа за щасливий перебіг табору.

Хвала Богу за все!

 

О. Стефан Попадюк

Адміністратор парафії