Реколекції для священичих сімей Д.Е.

01 Серпня 2019

З  благословення Владики Степана - Екзарха Донецького та Комісії у справах сім'ї та родини Д.Е. з 22 по 26 лпня відбулися реколекції для священичих сімей нашого екзархату. Взяло участь близько  80 учасників.

Представники Руху християнських сімей УГКЦ, а саме сім’ї Прокопів та Воробйови провели курс про життя в подружжі. На основі курсу прослухали роздуми на тему:

  • мої стосунки з Богом;
  • стосунки з моїм подругом;
  • стосунки з дітьми в сімїї;
  • стосунки з іншими сімями.

Презентували книги видані Патріаршою комісією у справах сімї та родини:

1."Божий задум для нашого подружжя"(підготовка до шлюбу)

2. "Сім'я – домашня церква"

3. «Спадок Господній - діти»

А  також огляд подій, заходів, інших інструментів (фільми, табори, методички) для роботи з сім'ями.

Реколекції проходили у вільному форматі, що дуже сподобалося учасникам  курсу, а в той час коли батьки були на зустрічах нашими дітками займалися аніматори(найстарші діти наших сімей), їм було дуже цікаво і весело.

Дуже корисними для подружніх пар були вечірні зустрічі, які проходили у різних форматах, а саме романтичний вечір – побачення(листи любові), квест – гра з дітками на пляжі та музичні вечори.

Наші сім’ї не часто можуть виїхати на відпочинок, завдяки цим реколекцій   змогли відпочити як фізично так і духовно, відновити стосунки в сім’ях та просто насолодитися красою творіння Господнього.

 

Велика подяка сім’ям , які провадили, за їхню жертовність, щирість та відданість справі з Божого задуму, а саме «здорові» відносини між подругами та християнське виховання. Також велика подяка голові комісії о. Івану Колоску за організацію, всім волонтерам які проводили час з нашими дітками та всім учасників, за те що не були байдужі до заходів,які проводяться в нашому Екзархаті, та за щирість та відкритість всіх.

Прес служба Донецького Екзархату