Міжконфесійна зустріч у Дніпрі!

14 Червня 2018
Нещодавно у Дніпрі відбулась міжконфесійна зустріч, присвячена 1030 річчю хрещення Київської Русі - України. Такий круглий стіл відбувся вперше за багато років, ініціатором виступила Дніпропетровська обласна державна адміністрація.
На заході виступили історики, які засвідчили важливість цієї події для українського народу. Від УПЦ Київського Патріархату виступив Єпископ Симеон, від УПЦ - митрополит Іреней, митрополит Єфрем, Архиєпископ Володимир і Архиєпископ Євлогій.
Митрополит Іреней наголосив, що має бути любов між християнами і про складний процес Єдності між Церквами. Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем сказав, що в Біблії вказано про єдність Церкви, яка буде. Від УАПЦ виступив Архімандрит Никонор, який зауважив щоб всі конфесії були рівними перед державою. Від УГКЦ був присутній канцлер Донецький о. Василь Пантелюк, який в своїй промові повідомив, що колискою християнства слов'янських народів є місто Київ. І що Святий Дух дає нам надію єдності Церкви через Благодійний фонд Карітас у цей складний час для нашого народу, розповів про діяльність фонду в інших осередках. Всі конфесії подякували керівникам Дніпропетровської обласної адміністрації за таку святкову зустріч.

 

Василь Жгун