Молитовний сніданок у Краматорську

26 Квітня 2018

     Сьогодні у Краматорську на Донеччині відбувся «молитовний сніданок» – зустріч голови облдержадміністрації Павла Жебрівського з представниками різних конфесій, течій та організацій області, де присутні мали змогу неформально обговорити нагальні питання та плани щодо подальшої співпраці.

    У заході взяли участь представники Донецької Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, канцлер Донецького екзархату отець мітрат Василь Пантелюк. Краматорський Деканат Української Греко-Католицької Церкви декан отець Іван Василенко, Донецький Деканат Римсько-католицької Церкви, отець Віктор Вонсович, представникі УПЦ МП та УАПЦ, релігійні громади Союзу Церкви Божої України, релігійні громади адвентистів Сьомого Дня, мусульманські громади, які входять до Духовного Управління мусульман України.

    В ході зустрічі були обговорені питання миру, необхідність пошуку того, що нас об’єднує, а не роз’єднує. Окрім цього на зустрічі обговорили питання впровадження таких зустрічей, в тому числі за різними напрямками. Наступну зустріч заплановано провести із залученням представників освітньої галузі. Душпастирства та впровадження госпісної та паліотивної допомоги в лікарнях. Питання екологічного характеру.

о. Іван Василенко