Свято Пасхи у Дніпрі

12 Квітня 2018
Великдень - це світлий символ воскресіння для нового життя, символ безмежної любові та милосердя.
 
У день Пасхи до храму Святого Миколая Чудотворця у м. Дніпро завітало багато людей. Після Божественної літургії та освячення пасок і харчів настоятель храму отець Василь Пантелюк запросив всіх бажаючих до святкового столу, щоб спільно розділити радість Воскресіння Христового.
 
Парафіяни постарались подарувати відчуття свята і тим, хто найбільше потребує нашої уваги: безхатченкам, знедоленим, тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. Завдяки співпраці з благодійним фондом "Карітас Донецьк" напередодні Великодня більше 200 найвразливіших людей отримали паски і продукти харчування в межах акції "Великодний кошик", яку щорічно ініціює МБФ "Карітас України".
 
Свято для потребуючих вдалось влаштувати завдяки пожертвам приватних осіб та вагомому внеску партнерів фонду: ІТ компанія зі світовим ім'ям та українським корінням "SoftServe" передала десятки пакунків з продуктами, компанія "METRO Дніпро" надала 140 пасок.
 
Допомога була розподілена між 10 родинами (близько 60 осіб), що знаходяться у складних життєвих обставинах, більша частина передана безпритульним та найбільш знедоленим людям (близько 160 осіб), що мешкають на вулиці або тимчасово перебувають в реабілітаційних центрах (Проект "Накормим Вместе"БФ "Квант Милосердия" та реабілітаційний центр "Ковчег").
 
В цей день всі дякували Богові та прославляли Воскреслого Христа, а біля храму гучно лунало "Христов воскрес! Воістину воскрес!"

 

Василь Жгун