Ось так святкують Різдво на Донеччині!

07 Січня 2018

 

           Святе Різдво — найрадісніше зимове свято, що несе велику звістку про народження Ісуса Христа Спасителя світу. З Воплоченням Спасителя, людство отримало надію на спасіння, на вічне життя, і цією радістю всі християни спішать поділитися з кожним.

Спішать ділитися цією радістю,разом з усіма, і парафіяни греко-католицьких церков на теренах Донецької землі.  За церковною традицією,в переддень Різдва, 6 січня відбулася спільна різдвяна Свята Вечеря, в адміністративному приміщенні, при храмі Покров Пресвятої Богородиці, звідки і почали лунати колядки прославляючи народження Христа. Усі присутні стали свідками вертепного дійства, приготовленого спільно парафіянами церков Св. Миколая і Покров Пресвятої Богородиці. Опісля колядники поспішили поділитися радісною Новиною з парафіянами Зіслання Святого Духа. У цей день у всіх наших церквах правилися вечірні Богослужіння.

У сам день Різдва Христового відбулися Святкові Божественні Літургії: в  кафедральному храмі Покров Пресвятої Богородиці м. Донецьк та храмі Вознесіння Господнього м. Горлівка, служив о. Ярослав Лис; в храмі Зіслання Святого Духа — о. Ростислав Муховський; в храмах Преображення Господнього м. Харцизьк та Святого Миколая Чудотворця м. Донецьк, очолив Літургію нововисвячений о. Дмитро Дехтярьов.

Кожен день свята – це велике торжество. Земля і небо торжествують – радіють, колядують дорослі і малі. Доноситься радісна прослава Різдва від землідо небес:

                        Бог народився – весь світ звеселився!

                        Христос Рождається!

                        Славімо Його!

 

Підготувала Дарія Розлуцька