НА РІЗДВО 25 ГРУДНЯ В УКРАЇНІ ТЕПЕР ВИХІДНИЙ!

18 Листопада 2017

За це проголосувало 238 народних обранців, повідомляє “Українська Правда“.

“Комітет з питань соцполітики звернув увагу, що є країни, які двічі святкують Різдво: Білорусь, Молдова, Ліван та Албанія. Тому ми теж можемо святкувати його і 25 грудня і 7 січня. “, – сказала Людмила Денисова, голова Комітету.

За зміни довелося голосувати 6 разів, оскільки частина нардепів хотіла виключити 2 травня, а інша була категорично проти. Врешті-решт, після тривалих суперечок, зійшлися на тому, що 25 грудня має бути вихідним, а 2 травня  робочим днем.

Більшість представників від фракцій висловили підтримку за дану зміну, підкресливши, що таким чином Україна стане більш “європейською”.

“Ми не нав’язуємо церквам як і коли відзначати свої релігійні свята, але перехід на святкування Різдва за більш новим і точним Григоріанським календарем, 25 грудня, – ознака європейськості”, – сказала нардеп Ірина Подоляк.

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій зазначив, що 25 грудня Різдво Христове в Україні святкують понад 11 тисяч громад, як і “більшість Помісних Православних Церков у світі”.

“Ми будуємо європейську державу, ми об’єднуємо українську націю – тому вважаю надзвичайно важливим і символічним відзначення Різдва Христового і запровадження вихідного і 25 грудня, і 7 січня. Звільняємось із московської ментальної окупації та повертаємося до родини вільних народів світу!”, – написав на своїй сторінці у Facebook Андрій Парубій

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування.