У Карпатах відбувся табір «Великого бажайте!» для дітей із Донбасу

03 Вересня 2017

16 – 26 серпня в Яремче відбувся літній християнський табір «Великого бажайте!» для дітей Донецького екзархату. П’ятдесят осіб з Донецька й області, з Кам’янського, Дніпра, Запоріжжя, а також діти-переселенці із різних міст і сіл України мали можливість духовно і фізично відпочити в мальовничих Карпатах. 

Табір «Великого бажайте!» організували й провели с. Єроніма Вовчак, Голова Катехитичної комісії Донецького екзархату разом із БФ «Карітас – Кам’янське», за сприянням Координаційної ради душпастирства в критичних ситуаціях УГКЦ. Протягом десяти днів діти разом із провідниками й аніматорами роздумували про заповіді блаженств і про блаженства в житті Патріарха Йосифа Сліпого; в творчий спосіб вчилися діяти згідно християнських цінностей, йти шляхом до справжнього щастя, яким є Бог.

 

Поряд з виховними зустрічами, учасники табору відвідали різноманітні екскурсії, здійснили походи в гори. Навчаючись долати життєві вершини, вони також підкорили і найвищу вершину українських Карпат – г. Говерлу.

 

Вслухаючись в євангельські поради блаженств, над якими роздумували протягом тижня, декілька дітей виявили бажання вперше прийняти Святі Таїнства Хрещення, Покаяння і Євхаристії, до яких їх підготувала с. Єроніма, а їх їм уділив о. Юрій Сас, ЧНІ.

 

Цей табір для дітей з Донбасу (окупованих, прифронтових територій) був не лише оздоровчо-відпочинковим, а своєрідною реабілітацією після пережитого досвіду війни. Тому вони залишали табір зі словами великої вдячності, сльозами радості через позитивний досвід і одночасно -смутку від потреби розставання, а також – з  прагненням і надією повернутися сюди ще раз.

Складаємо велику вдячність всім добродіям, завдяки яким зміг відбутися цей табір, і нехай у всьому буде прославлений Господь!

Повідомила с. Єроніма Вовчак, СНДМ