У Донецькому екзархаті відбулися реколекції для дружин священиків «Мій мир даю вам»

24 Серпня 2017

16-18 серпня 2017 року дружини священиків Донецького екзархату мали нагоду втретє  зустрітися  та духовно відновитися в приміщенні готельного комплексу «Осокори» м. Новомосковськ, Дніпропетровської області. Захід відбувся з ініціативи Комісії УГКЦ у справах родини Донецького екзархату.

Дні духовної віднови на тему «Мій мир даю вам»,  присвячені  100-літтю об’явлень Пресвятої Богородиці у Фатімі, провели о. Петро Ковальчук, ЧНІ, та с. Тереза Водяна, МНІ. Відвідав учасників реколекцій владика Степан, Екзарх Донецький, який  очолював богослужіння та уділив усім повний відпуст.

Що зробити щоб було більше миру? Сестра Тереза лаконічно висловила  основні інструменти потрібні для цього, а саме: Молитва на Вервиці, читання Святого Письма, радість, служіння, довіра, відкритість, гідне прийняття страждання, віра та молитва. Також були представлені на основі текстів зі Святого Письма психологічні аспекти спілкування (комунікативний квадрат, ненасильницька комунікація, п’ять мов любові), які важливо і потрібно застосовувати у сім'ях, що допоможе зрозуміти та покращити відносини.

Впродовж реколекційних днів їх учасниці також мали нагоду приступити до Таїнства сповіді, духовної призадуми, молитви та щирого спілкування.

 

Повідомила Оля Варницька, учасниця реколекцій

Вбудоване зображення 1

 

Вбудоване зображення 7

 

Вбудоване зображення 5

 

 

Вбудоване зображення 3