БФ «Карітас Сєвєродонецьк» завершив проект «Вода дітям міста Лисичанська Луганської області»

02 Серпня 2017

27 липня 2017 року БФ «Карітас Сєвєродонецьк» завершив проект «Вода дітям міста Лисичанська Луганської області».

Цей проект був реалізований завдяки невідкладній благодійній допомозі з боку Технічного комітету «Папа для України» та за фінансової підтримки БФ «Карітас Англії та Уельсу».

Під час підсумкової зустрічі у Лисичанській центральній міській лікарні ім. Тітова, Міський Голова м.Лисичанська С.І.Шилін подякував Технічному комітету благодійної акції «Папа для України» за своєчасну та потрібну допомогу для дітей-паціентів лікарняних закладів м.Лисичанська. п.Сергій Шилін вручив «Подяку Міського Голови м.Лисичанська» владиці Яну Собіло, Голові Технічного комітету «Папа для України» та Директору Благодійного фонду «Ініціатива Папа для України» п.Денису Тарасову.
Проектом «Вода дітям Лисичанська» забезпечено питною водою 1947 дітей та дорослих, які знаходяться на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я міста Лисичанська Луганської області, та в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.
В обласну дитячу клінічну лікарню додатково поставлено 17 куллерів, які знаходяться на балансі установи та додаткові 65 балони з помпою, які придбані за рахунок проекту.
За рахунок проекту «Вода дітям Лисичанська» забезпечено 9 відділень закладів охорони здоров’я та центр соціально-психологічної реабілітації дітей міста Лисичанськ Луганської області, забеспечені системами резервного водопостачання (придбані та змонтовані резервні ємкості для запасу води та насосні станції для них).

Як повідомлялося раніше, загальний обсяг фінансування проекту становить близько 320 тис. грн. На першому етапі його реалізації була здійснена поставка 145 бутилів питної води ємкістю 20 л. кожна. Ця вода була розподілена між Лисичанською центральною міською лікарнею ім. Тітова, Луганською обласною дитячою клінічною лікарнею та Лисичанським центром соціально-психологічної реабілітації дітей.
В ході підготовки другого етапу - створення в двох лікарнях систем резервного водопостачання, було проведено ряд зустрічей директора Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Сєвєродонецьк» о. Юрія Юрчика та керівника проекту Сергія Зуєва з керівництвом лікарень Григорієм Старченко, Світланою Ошека і представниками їх технічних служб. У ряді нарад брав участь заступник міського голови Лисичанська Максим Головньов. В ході нарад розглядалися запропоновані варіанти схем резервного водопостачання з метою найбільш раціонального і ефективного використання виділених коштів. При цьому враховувалися розміри дверних прорізів, для можливості транспортування ємкостей до місць установки, визначалися потрібні характеристики насосних станцій для забезпечення підйому води на верхні поверхи, передбачалися можливості періодичного очищення резервуарів та багато іншого.
Після остаточного узгодження проектів резервного водопостачання лікарень проведена закупівля необхідного обладнання:14 пластикових ємкостей по 1000 літрів кожна та 3 ємкості по 750 літрів з трубопроводами, арматурою і насосними станціями для Лисичанської центральної міської лікарні ім. Тітова, а також 21 ємкість по 750 літрів з трубопроводами, арматурою і насосними станціями для Луганської обласної дитячої клінічної лікарні, що знаходиться в районі заводу ГТВ. Монтаж систем резервного водопостачання повинен бути завершений до кінця поточного місяця.
Введення в експлуатацію систем резервного водопостачання стане однією з основних ступенів забезпечення нормальної, безперебійної роботи медичних установ, таких важливих для жителів Лисичанська і всієї області.

Світлина від Карітас Сєвєродонецьк.

Світлина від Карітас Сєвєродонецьк.

Світлина від Карітас Сєвєродонецьк.